Titles you rated
An American CrimeRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5