Titles you rated
Pacific RimRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
SkylineRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5