Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
RampageRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0