Movies
Ratings
107
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0