Movies
Ratings
43
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0