Movies
Ratings
37
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 1.0