Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0