Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
ElleRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0