Movies
Ratings
101
V for VendettaRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0