Movies
Ratings
65
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 2.0