Movies
Ratings
35
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Walking TallRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.5
Scary MovieRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0