Titles you rated
The Bone CollectorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
DreamcatcherRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Ichi the KillerRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
The Boondock SaintsRated ★ 5.0
The SaintRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
ICHIRated ★ 2.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
xXxRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0