Movies
Ratings
25
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
High FidelityRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0