Titles you rated
Man of SteelRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0