Movies
Ratings
104
The PostRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
UnbrokenRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5