Movies
Ratings
21
Kick-AssRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0