Movies
Ratings
50
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0