Movies
Ratings
24
TitanicRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0