Titles you rated
26 YearsRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0