Titles you rated
Despicable MeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.0