Titles you rated
DittoRated ★ 2.0
MementoRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0