Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 2.5
OseamRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.0