Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
CouplesRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 1.0