Movies
Ratings
207
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5