Movies
Ratings
282
Our TimesRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
LovingRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5