Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
GamerRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0