Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.0