Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0