Movies
Ratings
282
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Real SteelRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 0.5
21Rated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 0.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 0.5
MotherRated ★ 0.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 0.5
The Fifth ElementRated ★ 0.5
The Hot ChickRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0