Movies
Ratings
31
Late AutumnRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
AlexanderRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0