Movies
Ratings
104
Like a VirginRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
WaterboysRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0