Titles you rated
Just FriendsRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 2.0
300Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.0
August RushRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0