Movies
Ratings
43
No MercyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0