Titles you rated
TRON: LegacyRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5