Movies
Ratings
313
St. VincentRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0