Movies
Ratings
318
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5