Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 1.5
The KingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.5