Movies
Ratings
16
Les MisérablesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0