Movies
Ratings
103
RomaRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Lord of the FliesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0