Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
PoongsanRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5