Titles you rated
Body of LiesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Volcano HighRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0