Titles you rated
Man on FireRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
The PlanRated ★ 0.5
HerRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0