Movies
Ratings
18
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The FatherRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5