Movies
Ratings
169
The Front LineRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Temple GrandinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 2.0