Titles you rated
OrphanRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 1.0
Swing GirlsRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
Stranger Than FictionRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 1.0
Source CodeRated ★ 1.0
...ingRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0