Movies
Ratings
120
Sister ActRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
UnknownRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0