Titles you rated
Like CrazyRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5- Honnoji HotelRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0