Movies
Ratings
66
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
UpRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5