Movies
Ratings
636
TunnelRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.5
A City of SadnessRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Monkey TroubleRated ★ 3.0- River of No ReturnRated ★ 3.0
The Dull-Ice FlowerRated ★ 4.0