Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 4.0